Katalog Maszyn

Zastosowanie: Wytwornice lodu

Wytwornice Lodu Łuskowego typ: WLK

Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy maszyny służące do użytku w branży gastronomicznej, a dziś pragniemy zaprezentować wytwornicę lodu. Innowacyjne rozwiązanie i stałe doskonalenie naszych urządzeń pozwoliło nam zaskarbić sobie grono zadowolonych Klientów, nie tylko w naszym kraju, ale również w wielu państwach europejskich. Oferujemy nie tylko sprzedaż najlepszych jakościowo maszyn, ale również ich pełen serwis oraz doradztwo w kwestii użytkowania i zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wytwornica lodu przyspieszy produkcję

Jest to maszyna, która służy do produkcji chłodzących kostek o kształcie łusek. Mają szerokie zastosowanie w branży spożywczej i hotelarskiej, zarówno pod względem transportu, jak i przechowywania. Maszyna umożliwia szybkie i hurtowe wytwarzanie wielu kostek, co ma szczególnie znaczenie dla firm produkujących wędliny lub przetwarzających mięso czy inne artykuły spożywcze. Lód może być na bieżąco zbierany w pojemniku, co zapewnia całkowitą wydajność całego procesu.

Funkcjonalność wytwornicy lodu

Wytwornica lodu do produkcji kostek łuskowych jest doceniana w każdej branży związanej z gastronomią, z uwagi na funkcjonalność i łatwość obsługi. Lód w tym kształcie może być wykorzystywany zarówno do spożywania, jak i transportu czy przechowywania mięs, ryb, ciast i wielu innych artykułów. Jego idealna temperatura pozwala na dłuższą konserwację wyrobów, co niesie za sobą świeżość produktów przez długi czas.

Zastosowanie: Wytwornica lodu łuskowego jest urządzeniem służącym do produkcji lodu w postaci łusek. Łuski o temperaturze ok. –9⁰ C i grubości 0,8 mm idealnie nadają się do stosowania w maszynach masarskich i schładzania produktów.

Budowa: Wytwornica lodu łuskowego jest urządzeniem wolno stojącym, wykonanym ze stali kwasoodpornej, z agregatem chłodniczym wbudowanym lub zamontowanym poza obudową. Konstrukcja ułatwiająca utrzymanie higieny.

Wyposażenie: Automatyczne zabezpieczenie przed nadmiarem lodu w pojemniku, brakiem dopływu wody, zanikiem fazy.

Więcej

Wytwornica wody lodowej

Przeznaczenie: Wytwornica wody lodowej jest urządzeniem służącym do schłodzenia wody bieżącej do temperatury ok. 1°C.

Budowa: Wytwornica wody lodowej jest urządzeniem mobilnym (dwa z czterech kółek jezdnych posiadają hamulec), wykonanym ze stali kwasoodpornej. Urządzenie wyposażone jest w szereg zabezpieczeń elektronicznych między innymi: zabezpieczenie przed zanikiem fazy, zabezpieczenie przed uruchomieniem agregatu bez podłączonej wody i brakiem wody w zbiorniku (czujnik ciśnieniowy).

Więcej