Katalog Maszyn

Zastosowanie: Urządzenia załadunkowe

Słup załadunkowy mobilny typ: EUZ

Zastosowanie: Słup załadunkowy przeznaczony jest do współpracy z różnymi urządzeniami masarskimi wymagającymi załadunku surowca za pomocą wózka do farszu 200l. Podnośnik jest mobilny, posiada możliwość regulacji wysokości leja oraz wysokości podnoszenia.

Więcej

Pneumatyczne urządzenie załadunkowe typ: PUZ

Zastosowanie: Urządzenie załadunkowe służy do wyładunku zawartości wózka 200 l do komory pożądanego urządzenia.

Zasada działania: Ruch siłowników pneumatycznych powoduje podniesienie umieszczonego w urządzeniu załadowanego wózka 200 l. Po uniesieniu zawartość wózka grawitacyjnie ładowana jest do komory pożądanego urządzenia.

Budowa: Urządzenie załadunkowe jest maszyną mobilną umieszczonym na kołach z hamulcami. Konstrukcja wykonana jest ze stali kwasoodpornej, dopuszczonej do kontaktu z żywnością. Maszyna napędzana jest sprężonym powietrzem.

Więcej

Podajnik farszu typ: PFK

Zastosowanie: urządzenie służy do przepompowywania produktu znajdującego się w leju [np. farsz z wilka] do dowolnego urządzenia np. kotła warzelnego, mieszałki farszu itp.

Wyposażenie: lej załadunkowy, panel sterowania [płynna regulacja prędkości obrotów pompy], wąż podający o długości do 10 m., konstrukcja nierdzewna na kołach z hamulcem.

Główne zalety:
– transportowanie produktu na odległość/wysokość do 10 m bez naruszania struktury farszu;
– możliwość transportowania farszu do wielu odbiorników;
– łatwa do przemieszczania konstrukcja o niewielkim gabarycie;
– łatwość utrzymania higieny [wąż na szybkozłączu, otwierany lej itp.]

Więcej